Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuGlobal Impact Competition 2015

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-02-10 13:58:25
aktualności

Klaster LifeScience Kraków Zapraszama do udziału w Spotkaniu Informacyjnym Global Impact Competition 2015 Celem konkursu Global Impact Competitions (GIC) jest promowanie nowatorskich projektów, które mają pozytywny wpływ na życie lokalnych...

Klaster LifeScience Kraków Zapraszama do udziału w Spotkaniu Informacyjnym Global Impact Competition 2015

Celem konkursu Global Impact Competitions (GIC) jest promowanie nowatorskich projektów, które mają pozytywny wpływ na życie lokalnych społeczności. Zgłaszane projekty powinny dotyczyć poprawy jakości życia co najmniej miliona ludzi w Europie Środkowo-Wschodniej z wykorzystaniem potencjału innowacyjnych technologii.

Zwycięzca otrzyma stypendium w wysokości 30 tysięcy USD na podjęcie 10 tygodniowego szkolenia (sezon letni 2015) w NASA Research Park. Stypendium pokryje całkowity koszt czesnego oraz zakwaterowania.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, na którym gościć będziemy przedstawiciela Singularity University oraz zwycięzcę edycji 2014 z Krakowa.

Dowiecie się między innymi:

  • Na czym polega konkurs?
  • Jak wystartować?
  • Dlaczego warto wziąć w nim udział?

Po prezentacjach odbędą się warsztaty dotyczące przygotowania do konkursu oraz wystąpienia przez jury. Liczba miejsc ograniczona, więc warunkiem udziału w warsztatach jest rejestracja.

· Informacja na stronach KlastraKliknij.

· Informacje na: Facebook

· Formularz rejestracyjny : Rejestracja na warsztaty.


Co? Spotkanie informacyjne oraz warsztaty Global Impact Competition 2015
Gdzie? Miodosytnia, ul. Św.Wawrzyńca 6, Kraków
Kiedy? 12 luty 2015 godz. 16.00