Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSzwajcarski rynek ICT dla polskich inwestorów (Warszawa, 13 listopada 2014)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2014-10-14 09:59:30
aktualności

Swiss Business Hub Polska przy Ambasadzie Szwajcarii we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ), oraz Krajową Izbą Gospodarczą (KIG) ma przyjemność zaprosić na...

Swiss Business Hub Polska przy Ambasadzie Szwajcarii we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ), oraz Krajową Izbą Gospodarczą (KIG) ma przyjemność zaprosić na spotkanie informacyjne dla polskich firm zainteresowanych szwajcarskim rynkiem ICT, które odbędzie się w czwartek, 13 listopada, od godz. 9.30 do 14.00 w Warszawie.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Podczas wydarzenia eksperci z Polski i Szwajcarii podzielą się swoją wiedzą na temat szwajcarskiego rynku ICT, form wsparcia inwestycji i eksportu oraz odpowiedzą na pytania natury prawnej.

Ponadto usłyszą Państwo historię polskiej firmy ICT, która z sukcesem działa na rynku szwajcarskim.

W załączeniu znajdują się dalsze informacje na temat planowanego wydarzenia oraz sektora ICT w Szwajcarii.

Z związku z charakterem spotkania, do wzięcia udziału zapraszamy wyselekcjonowaną grupę firm. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Pytania i zgłoszenie udziału:

Więcej informacji na temat spotkania uzyskają Państwo pod numerem telefonu: +48 22 521 32 55 lub

pisząc na adres mailowy: var.sbhpoland@eda.admin.ch.


OPIS WYDARZENIA