Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuII Konferencja „B4B – Bukowno for Business”

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2014-09-11 14:09:42
aktualności

Burmistrz Miasta Bukowno zaprasza na II Konferencję „B4B – Bukowno for Business” poświęconą możliwościom inwestycyjnym w Mieście. W trakcie spotkania zaprezentowane będą największe inwestycje realizowane w Bukownie, działania podejmowane na rzecz...

Burmistrz Miasta Bukowno zaprasza na II Konferencję „B4B – Bukowno for Business” poświęconą możliwościom inwestycyjnym w Mieście. W trakcie spotkania zaprezentowane będą największe inwestycje realizowane w Bukownie, działania podejmowane na rzecz rozwoju przedsiębiorczości z uwzględnieniem polityki podatkowej, w tym instrumentu pomocy de minimis oraz perspektywy na najbliższe lata. Wśród kluczowych inwestycji szczególne miejsce zajmie Strefa Aktywności Gospodarczej z podstrefą Krakowskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Konferencja odbędzie się w dniu 24 września 2014r. o godz. 10.00 w budynku Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Kolejowej 3 w Bukownie. Zapraszamy na nią Przedsiębiorców związanych z Bukownem oraz tych, którzy chcieliby w przyszłości lokować w nim swoje inwestycje.

Program konferencji przewiduje m.in. wystąpienia przedstawicieli Krakowskiego Parku Technologicznego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Powiatowego Urzędu Pracy oraz wybranych przedsiębiorców. Zaplanowano również wizytę w jednym
z zakładów produkcyjnych działających w obrębie Strefy Aktywności Gospodarczej.

Szczegóły dotyczące Konferencji dostępne są na stronie www.bukowno.pl

Serdecznie zapraszamy!