Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi drzewno-meblarskie - Belgia

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-01-30 13:12:58
aktualności

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Brukseli zaprasza firmy z sektora drzewno-meblarskiego do skorzystania ze stoiska polskiego na targach Bois & Habitat, które odbędą się w dniach 20-23 marca 2015 r. w Namur w Belgii. Bois & Habitat...

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Brukseli zaprasza firmy z sektora drzewno-meblarskiego do skorzystania ze stoiska polskiego na targach Bois & Habitat, które odbędą się w dniach 20-23 marca 2015 r. w Namur w Belgii.

Bois & Habitat to doroczna impreza targowo-wystawiennicza gromadząca firmy z branży drzewno-meblarskiej z kilku krajów. Podczas 4 dni odbędą się dodatkowo konferencje i warsztaty tematyczne.

Bois & Habitat to największe targi branży drzewnej i meblarskiej w Walonii. W tym roku odbędzie się 16 edycja targów. Wystawcami są głównie firmy belgijskie, francuskie i holenderskie. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział 197 wystawców.

W tym roku Polska po raz pierwszy zaprezentuje swoją ofertę.

Celem udziału WPHI w wydarzeniu jest promocja branży drzewno-meblarskiej oraz poszukiwanie kontaktów biznesowych dla polskich firm.

WPHI zapewnia przygotowane stoisko oraz opiekę organizacyjną podczas wydarzenia. Uczestnicy pokrywają koszty dojazdu, zakwaterowania oraz transportu materiałów.

Zgłoszenia polskich firm przyjmowane są do 10 lutego 2015r.

Kontakt:

WPHI w Brukseli

Kazimiera Pomianowska II Sekretarz

Tel. + 32 2 7716754

kazimiera.pomianowska@trade.gov.pl