Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWarsaw Humanitarian Expo (WHE) - Międzynarodowe Targi Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-07-02 13:38:15
targi, pomoc humanitarna, pomoc rozwojowa

W dniach 11-13 czerwca 2019 r. w PTAK Warsaw EXPO w Nadarzynie k. Warszawy odbyły się Warsaw Humanitarian Expo (WHE) - Międzynarodowe Targi Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej.

WHE to pierwsze, jedyne i największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi łączące i integrujące środowisko pomocy humanitarnej i rozwojowej. Celem Expo była aktywizacja biznesu w ramach akcji humanitarnych na świecie i promocja oferty polskich dostawców w obszarze pomocy humanitarnej i rozwojowej.

 

Warsaw Humanitarian Expo zostały objęte patronatem honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Andrzeja Dudy.

 

Targi składały się z 3 komponentów:

  1. Przestrzeń targowa - w ramach której wydzielone zostały sektory wystawiennicze, podzielone na strefy: logistyki i komunikacji; medyczną; schronienia; bezpieczeństwa oraz żywności. Zorganizowana została strefa agencji: dla organizacji międzynarodowych oraz NGO-sów.
  2. Konferencja wysokiego szczebla - Responsible Business for Humanitarian Emergencies – w celu promocji koncepcji angażowania się biznesu w pomoc humanitarną i rozwojową.
  3. Warsaw Procurement Forum (WPF) - pakiet szkoleń i warsztatów nt. jak skutecznie brać udział w przetargach na świadczenie usług i dostarczanie towarów do organizacji międzynarodowych.

 

Jednym z organizatorów WHE było Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii.

 

W ramach stoiska promocyjnego zorganizowanego przez Ministerstwo, obecni byli przedstawiciele małopolskiego COIE, którzy świadczyli kompleksowe usługi informacyjne dla przedsiębiorców w zakresie Małopolskiej Oferty Eksportowej.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

Elveconn - sklep internetowy z częściami do maszyn

Szukasz sprawdzonych części do maszyn rolniczych, naczep, przyczep czy samochodów osobowych? Elve...
Polska - WROCŁAW 2020-11-30 Dodał: Adam Turek Maszyny i urządzenia Zobacz ofertę

Sprzedaż Drób Halal

Jako bezpośredni producent drobiu halal oferujemy sprzedaż hurtową tuszek z kurczaka i kury oraz ...
Polska - Warszawa 2020-09-09 Dodał: Adan Hassan Handel, Pozostałe produkty spożywcze, Wyroby z mięsa i ryb, Przetwórstwo spożywcze, Mięso Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert