Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMałopolskie firmy Airly, Oknoplast i OTCF nagrodzone w konkursie "Polska Firma – Międzynarodowy Czempion"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Jerzy Fugas | 2020-02-06 10:14:16
airly, oknoplast, otcf, nagroda, konkurs, polska firma – międzynarodowy czempion, igor klaja

3 grudnia 2019 r. na uroczystej gali wręczono nagrody zwycięzcom 8. edycji konkursu „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” organizowanego przez PwC Polska i redakcję „Pulsu Biznesu”, z udziałem KUKE jako partnera. Celem inicjatywy jest wyróżnianie i promocja polskich firm odnoszących sukcesy na międzynarodowych rynkach.

Wśród lauraetów znalazły się 3 firmy z Małopolski. Airly otrzymała nagrodę w kategorii „Debiutant”, Grupa OKNOPLAST – w kategorii „Eksporter – duże przedsiębiorstwa”, a nagrodą specjalną za promocję polskiej marki za granicą kapituła uhonorowała Igora Klaję i firmę OTCF.

Celem konkursu „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” jest promocja polskich firm odnoszących znaczące sukcesy na rynkach zagranicznych jako inwestorzy lub eksporterzy oraz promocja korzyści, jakie z tytułu takiej działalności odnosić mogą nie tylko one, ale także cała polska gospodarka. Konkurs jest organizowany wspólnie przez firmę doradczą PwC i redakcję „Pulsu Biznesu”. Partnerem strategicznym 8. edycji konkursu jest PKO Bank Polski, partnerami: KUKE, ARP i KGHM. Konkurs został także objęty honorowym patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii (obecnie Ministerstwo Rozwoju).

Źródło informacji:

https://www.kuke.com.pl/aktualnosci/poznalismy-laureatow-konkursu-polska-firma-miedzynarodowy-czempion,124.html