Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Hannover Messe 2020 zostały odwołane.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Magdalena Maciejewska-Gębiś | 2020-03-30 10:55:31
targi hannover messe 2020 zostały odwołane. ze względu na sytuację związaną z pandemią covid-19, hannover messe nie może odbyć się w tym roku. władze regionu hanoweru wydały dekret, który zakazuje organizowania wiodących na świecie targów techniki przemysłowej. tym samym organizatorzy targów, zadecydowali o odwołaniu tegorocznej edycji targów.

Targi Hannover Messe 2020 zostały odwołane.

Targi Hannover Messe 2020 zostały odwołane.

 

Ze względu na sytuację związaną z pandemią Covid-19, Hannover Messe nie może odbyć się w tym roku. Władze Regionu Hanoweru wydały dekret, który zakazuje organizowania wiodących na świecie targów techniki przemysłowej. Tym samym organizatorzy targów, zadecydowali o odwołaniu tegorocznej edycji targów.

 

Świat przemysłu nie będzie mógł się w tym roku spotkać w Hanowerze. Ograniczenia w podróżowaniu, zakaz spotkań grupowych i dekret władz regionu uniemożliwiają zorganizowanie targów Hannover Messe. Jednocześnie kryzys związany z epidemią koronawirusa wpływa na gospodarkę, a branża produkcyjna – główna klientela targów hanowerskich– już teraz zmaga się z poważnymi skutkami pandemii.

„Ze względu na dynamiczny rozwój sytuacji wokół Covid-19 i znaczne ograniczenia w życiu publicznym i gospodarczym, Hannover Messe nie może odbyć się w tym roku” – powiedział dr Jochen Köckler, Prezes Zarządu Deutsche Messe AG, organizatora targów. „(..) dziś musimy pogodzić się z tym, że w 2020 r. nie będzie możliwe zorganizowanie najważniejszej na świecie imprezy przemysłowej” – dodał Köckler.

Organizatorzy targów w Hanowerze nie dopuszczą jednak do całkowitego zakończenia imprezy. Jak zaznaczył Prezes Zarządu Deutsche Messe, w czasach kryzysu istotna jest wymiana wiedzy i kontakt z przedsiębiorcami. Obecnie trwają prace nad cyfrową platformą informacyjną dla wystawcówi zwiedzających targi Hannover Messe, która będzie okazją do ukierunkowania polityki gospodarczej i wymiany technologicznej.

 

Źródło: https://www.hannovermesse.de/en/news/news-articles/no-hannover-messe-in-2020

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Czapki z haftem

Jedne z gadżetów odzieżowych, noszonych przez cały rok to czapki z haftem. Wiosną, latem i jesien...
Polska - ŻARY 2020-01-10 Dodał: Adam Burzyński Media i reklama Zobacz ofertę

Bluzy reklamowe z nadrukiem

Uzupełniają garderobę zatrudnionej kadry, a są to bluzy reklamowe z nadrukiem,mogą być też eksklu...
Polska - ŻARY 2019-12-20 Dodał: Adam Burzyński Media i reklama Zobacz ofertę

długopis strzykawka

To pozycja zwłaszcza dla tych, którzy chcą się wyróżniać. Długopis strzykawka z miarką jest cieka...
Polska - ŻARY 2019-10-28 Dodał: Adam Burzyński Media i reklama Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert