Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKonferencja ASPIRE Brand New World 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Marek Martynowicz | 2018-05-14 21:16:36
bpo/ssc/it, konferencja aspire brave new world 2018, nowoczesne usługi biznesowe

Najważniejsze wydarzenie w branży BPO/SSC/IT w Małopolsce startuje już jutro

15 maja 2018 r. krakowskie Centrum Kongresowe ICE bedzie goścło uczestników dorocznej konferencji poświęconej rynkowi nowoczesnych uslug biznesowych ASPIRE Brand New World 2018.

Po raz ósmy przedstawiciele branży BPO/SSC/IT spotkają się w Krakowie, aby podsumować kolejny rok w jednym z najważniejszych sektorów małopolskiej gospodarki, dającym zatrudnienie ok. 70 tys. osób i silnie wpływającym na  rynek nieruchomości biurowych, mieszkalnych, a także na rozwój szeregu firm usługowych kooperujących z krakowskimi centrami usług.

Kraków od lat jest jednym z najważniejszych na świecie ośrodków nowoczesnych usług biznesowych, konkurującym w Europie o palmę pierwszeństwa z irlandzkim Dublinem. Już wkrótce dowiemy się jaki jest obecny stan rynku BPO/SSC/IT, który wbrew zapowiedziom o jego przegrzaniu, wciąz notuje kolejne wzrosty inwestycji i reinwestycji.

Województwo Małopolskie, w tym Centrum Business in Małopolska i Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera (COIE), są partnerami konferencji.